SOS SERVISS 24h, Rīgā un Rīgas apkārtnē +371 29115589            Dzirnavu iela 53, Rīga

Par kompāniju Abloy

Abloy aizsargā cilvēkus, viņu īpašumu un biznesu jebkuros apstākļos. Īpaši izstrādāti drošības risinājumi jebkurām vajadzībām - sākot no dzīvojamo telpu un atsevišķu ēku, līdz pat objektiem, kuriem nepieciešama augstākā līmeņa drošības sistēmas.

Abloy ir viens no globālajiem kompānijas ASSA ABLOY zīmoliem, kas atbalsta internacionalizācijas procesu un nostiprina savas pozīcijas esošajos un jaunajos tirgos.

 

ABOLY vēsture

Unikālo ABLOY cilindra mehānismu un atslēgu izgudroja Helsinkos somu biroja tehnikas mehāniķis Emīls Henrikssons 1907. gadā. 

Henrikssona izgudrojums, pat mūsdienās ir ABLOY cilindru darbības pamatā, turklāt vēl šodien slēdzenes tiek projektētas un ražotas Somijā.

Šobrīd ABLOY izstrādātie produkti rūpējas par miljoniem māju un sabiedrisko ēku drošību visā pasaulē. Mūsu klientu uzticība un mūsu novatoriskā nostāja, kā pamatā ir ilgtspējīga tehnoloģiju attīstība drošības risinājumu jomā.

ABLOY komandas speciālisti nepārtraukti attīsta ne tikai ražotos produktus, bet arī darba metodes visā izplatīšanas ķēdē - sākot no ražošanas un beidzot ar pārdošanas un pēcpārdošanas pakalpojumiem. Tas garantē vislabākos pieejamos risinājumus mūsu klientiem, iekļaujot ne tikai visaugstākās kvalitātes produktus, bet arī servisu, kas nozīmē kvalitātes garantiju visa ekspluatācijas cikla laikā.