SOS SERVISS 24h, Rīgā un Rīgas apkārtnē +371 29115589            Dzirnavu iela 53, Rīga

Kvalitāte

Abloy ražotie produkti pilnībā atbilst starptautiskām un profesionāļu standartu prasībām un garantē augstāko aizsardzības līmeni.

Abloy kvalitāte ir ne tikai piedāvātie produkti, bet arī serviss, kas vienmēr atbilst mūsu klientu ekspektācijām. Lai nodrošinātu nepārtrauktu darbību par visekstrēmākos vides apstākļos, slēdzenes tiek pakļautas regulārām pārbaudēm un noturības testiem biežāk, nekā to pieprasa standarti.

 

Ilgmūžība

Katrs Abloy izstrādājums tiek testēts realitātei pietuvinātos izmantošanas apstākļos, tam standartā paredzētā atvēršanas reižu skaitā un slodzē. Testēšana norit divos etapos – pirmkārt Abloy laboratorijās, bet pēc tam arī specializētās, autorizētās laboratorijās.

Kā piemērām, tiek veikti testi, kas parāda, cik disku cilindri ir noturīgi pret nodilumu pēc pusmiljona atvēršanas cikliem, kas piecas reizes pārsniedz standartā noteikto minimumu. Elektromehāniskās slēdzenes Abloy CERTA testu laikā tiek pakļautas 500 000 atvēršas cikliem, ar 5 kg sānu slodzi, kas divkārt pārsniedz standartos noteiktās prasības. 

  

Kvalitātes sertifikāti

Abloy ir piešķirts Kvalitātes vadības sistēmas sertifikāts SFS-NE ISO 9001 jau no 20. gadsimta 80-ajiem gadiem, kā arī Vides pārvaldības sistēmas sertifikāts SFS-EN ISO 14001 no 20. gadsimta 90-ajiem gadiem. 2009. gadā uzņēmums Abloy tika sertificēts atbilstoši OHSAS 18001 (Arodveselības un darba drošuma vadības sistēmas) standarta prasībām.