SOS SERVISS 24h, Rīgā un Rīgas apkārtnē +371 29115589            Dzirnavu iela 53, Rīga

Abloy atslēgu izgatavošana un cilindru apkope

Esam oficiālie ABLOY pārstāvji Latvijā.

Piedāvājam jebkuras ABLOY sērijas atslēgu dublikātu izgatavošanu. Pieredzējuši meistari dublikātu izgatavos kvalitatīvi un visīsākajā laikā. Strādājam tikai ar oriģinālajām ABLOY atslēgu sagatavēm.

Mēs piedāvājam:

  • papildus Abloy atslēgas izgatavošanu
  • Abloy cilindru konfigurēšanu, lai atvērtu visas slēdzenes ar vienu atslēgu
  • Abloy piekaramās atslēgas cilindra konfigurēšanu, lai atvērtu visas slēdzenes ar vienu atslēgu
  • Master sistēmas izveidi

 

Papildus ABLOY atslēgas izgatavošana

Mūsu uzņēmuma speciālisti izgatavos papildus atslēgas Jūsu slēdzenes cilindriem Abloy Classic, Profile, Disklock, Novel, Protec, Protec2.

Abloy cilindru konfigurēšana  

Ja Jūs esat pazaudējuši vai Jums ir nozagtas atslēgas – tas nebūt nenozīmē, ka būs jāiegādājas jauns slēdzenes cilindrs. Mūsu uzņēmuma speciālisti var veikt cilindra konfigurācijas izmaiņas un izgatavot jaunu atslēgu.

Abloy cilindru konfigurēšana, lai atvērtu visas slēdzenes ar vienu atslēgu

Ja Jums ir vairākas Abloy slēdzenes ar viena tipa cilindriem, tad mūsu speciālisti var veikt cilindru konfigurēšanu tādā veidā, lai visas durvis būtu iespējams atvērt ar vienu un to pašu atslēgu, tādējādi izvairoties no situācijas, ka pastāvīgi, ir jānēsā līdzi atslēgu saišķis. 

Abloy Master sistēmas izveide

Ja Jums ir vairākas slēdzenes ar viena tipa ABLOY cilindriem, tad pastāv iespēja šos cilindrus apvienot vienotā Master sistēmā, kurā ar vienu atslēgu būs iespējams atslēgt visas durvis vai noteiktu durvju grupu, tajā pašā laikā katrai slēdzenei būs arī sava unikālā atslēga. Cilindru grupēšanai nepastāv ierobežojumi.